Warsztat analizy snów i pracy ze snami - Sopot

Warsztat analizy snów i pracy ze snami - Sopot

2018-01-18 19:00 - 2018-01-18 22:30

SIATKA
ul. Podjazd 2/4
Sopot,  81-805 Map

"Często śnimy o osobach, od których otrzymujemy list następnego dnia. Sprawdziłem to przy wielu okazjach, że w chwili kiedy sen się wydarzał, list już leżał w skrzynce adresata." – C. G. Jung

Serdecznie zapraszamy na warsztat analizy snów i pracy ze snami, który odbędzie się 18 stycznia 2018 w Sopocie.

Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką analizy snów oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego posługiwania się nią.
W czasie zajęć można będzie m.in. uzyskać podstawowe informacje na temat procesu śnienia, poznać jego terapeutyczny potencjał, oraz popracować nad odczytaniem znaczenia z naszych snów.

W dniu 19 stycznia 2018 będzie również możliwość umówić się na sesje indywidualne z prowadzącą warsztat. Dostępne metody pracy na sesjach indywidualnych: Ustawienia hellingerowskie, Analiza snów, Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca, Kroniki Akaszy, ogólne sesje terapeutyczne - Zapraszamy;

W dniach 19-21 stycznia można będzie wziąć udział w Warsztacie Namki - Tybetańskiej techniki harmonizowania żywiołów: www.facebook.com/events/108121253303127/ - Również zapraszamy;

______________________

Zarys warsztatu:

Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze samorozwojowym i terapeutycznym, rozpoczniemy od przedstawienia się i wymiany informacji. Uczestnicy będą mogli opowiedzieć parę słów o sobie, o tym co nas przyprowadziło na zajęcia, i co chcielibyśmy zyskać dla siebie przez uczestnictwo w wydarzeniu.

Następnie przejdziemy do części poświęconej tematyce śnienia. Posłuchamy informacji o samym procesie snu i o znaczeniu jakie sny mają w naszym życiu, a także o potencjalnych korzyściach, płynących z poświęcenia im większej uwagi.

Wykonamy ćwiczenia wspomagające wyobraźnię i kreatywność, które otworzą nam furtkę do samodzielnego posługiwania się analizą snów.

Będziemy również opowiadać nasze sny, rozkładać je na części pierwsze (z pomocą wcześniej wykonanych ćwiczeń), i później, na przykładach nauczymy się odczytywać ich znaczenie.

Miejsce wydarzenia: SIATKA, ul. Podjazd 2/4, Sopot, www.facebook.com/siatka.sopot/

Koszt uczestnictwa:

150zł - cena docelowa
100zł - cena obowiązująca przy wysłaniu przedpłaty do 15 stycznia 2018*

*Przedpłata obejmuje 50% pełnej kwoty i jest zwracana tylko w sytuacji, gdyby warsztat miał się nie odbyć.

Dane do przelewu:

Marta Wrona
55 1160 2202 0000 0000 4832 5214
opis: warsztat snow Sopot + imię i nazwisko osoby biorącej udział w warsztacie

Po wpłacie zaliczki, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: spaceluminous3@gmail.com

Prowadząca: Marta Wrona; tematyczny zakres pracy (m.in.): ustawienia systemowe (wg Berta Hellingera), ustawienia snów i astrologiczne, psychologia transpersonalna – wzorce COEX, matryce okołoporodowe (wg Stanisłava Grofa) i sfera transpersonalna, Dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z Pola Serca, Kroniki Akaszy, archetypy, analiza snów i psychologia głębi.

#analizasnów #archetypy #warsztatsnów #rozwójosobisty
... Czytaj dalejmniej

Warsztaty - Niezbędnik współczesnego człowieka - Bezseność

Warsztaty - Niezbędnik współczesnego człowieka - Bezseność

2018-01-27 17:00 - 2018-01-27 18:30

SIATKA
ul. Podjazd 2/4
Sopot,  81-805 Map

Niezbędnik współczesnego człowieka. Bezsenność cichy morderca. Warsztaty + Terapeutyczna sesja relaksacyjna w dźwiękach mis i gongu.

Aby poradzić sobie z bezsennością, należy czasami podjąć radykalne zmiany. Czasem warto zmienić jedno banalne przyzwyczajenie w naszym rytmie dnia, by poradzić sobie z tak popularnym we współczesnym świecie problemem z zasypiniem.

Podczas spotkania prowadząca Kasia Szymków podzieli się swoimi doświadczeniami, sprawdzonymi sposobami z wiedzy ajuwerdyjskiej, pracy z ciałem ( asany) i oddechowymi technikami relaksacyjnymi.

Na zakończenie warsztatów zanurzymy się uzdrawiającej kąpieli w dźwiękach Mis i Gongu. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe,wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa) zbalansuje oraz oczyści.

Prowadząca: Kasia Szymków

www.facebook.com/spiewajacemisy/

Termin: 27.01.2018
Inwestycja w siebie : 40 zł
czas trwania: 17.00 - 18:30

*prosimy o przybycie 15 min wcześniej abyśmy rozpoczęli punktualnie 🙂

kontakt :
zgloszenia@siatka.org.pl
... Czytaj dalejmniej

Mój własny las - warsztaty twórcze w Siatce z Florą i Muzyką

Mój własny las - warsztaty twórcze w Siatce z Florą i Muzyką

2018-02-04 12:00 - 2018-02-04 15:00

SIATKA
ul. Podjazd 2/4
Sopot,  81-805 Map

Zamknięty ogród w słoiku to jedna z najbardziej pożądanych dekoracji naszego domu.
Zapraszamy na warsztaty twórcze w naszej pracowni, gdzie z naszą pomocą, krok po kroku wykonasz swój własny mini las! Mamy dla Ciebie wszystkie niezbędne komponenty, piękne szklane naczynie, rośliny i miłą atmosferę w kreatywnym gronie.
Każdy z nas stworzy swoją biosferę - czyli mini ekosystem zamknięty w słoju, gdzie rośliny zamieszkają na stałe bez większej ingerencji w swój rozwój.
Do środka dociera światło, dzięki któremu zachodzi fotosynteza, woda krąży w obiegu zamkniętym podobnie jak składniki mineralne, tlen pochłaniają bakterie żyjące w glebie, które wytwarzają też dwutlenek węgla.
Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie do ostatniej chwili 🙂

Swoje dzieło zabieracie do domu wraz z niezbędnymi do opieki instrukcjami ♥

Serdecznie zapraszamy do wspólnego babrania się w ziemi wszystkich miłośników roślin, jak i tych, którzy chcą zacząć z nimi swoją przygodę! 😉

_______________________________________
Termin: 04.02.2018
koszt : 170 PLN
czas trwania: 12.00 - 15:00
warsztaty poprowadzi Kwiaciarnia Flora Muzyka

*prosimy o przybycie 15 min wcześniej abyśmy rozpoczęli punktualnie 🙂

UWAGA!!!
Z racji na bardzo ograniczoną ilość miejsc, prosimy o zgłoszenie swojej obecności mailowo na :
zgloszenia@siatka.org.pl z dopiskiem MÓJ LAS
w załączniku dołączenie potwierdzenia przelewu zaliczki w kwocie 50zł na konto:
Flora Muzyka
Ul. Obrońców Wybrzeża 11
80-398 Gdańsk
29 1050 1764 1000 0092 4139 4106

Do zobaczenia!
... Czytaj dalejmniej

Warsztat Psychologiczny: M. Dietrich, A. Maruszewska

Warsztat Psychologiczny: M. Dietrich, A. Maruszewska

2018-02-17 10:00 - 2018-02-18 18:00

SIATKA
ul. Podjazd 2/4
Sopot,  81-805 Map

Nasze rodziny pochodzenia potrafią być źródłem wielkiej mądrości życiowej, siły i wsparcia, ale czasem oddziaływają na nas w odwrotny sposób.
Czy Twoja Rodzina obudziła w Tobie wewnętrznego Przyjaciela, czy też Krytyka?… Każda z nas zna takie myśli na swój temat, które powodują lęk, niepewność we własne siły, negatywne nastawienie do samej siebie. Źródło tych myśli często ma miejsce w naszych rodzinach i w tym, jak jesteśmy wychowane. Nasz warsztat ma na celu zmianę Waszych wewnętrznych, negatywnych przekonań na temat samej siebie i swojej kobiecości.

Jeżeli chcesz:
- Dowiedzieć się kim jest Twój Wewnętrzny Krytyk oraz rozpoznać i obalić jego przekazy…
- Wzmocnić swoje poczucie kobiecości i wewnętrznej wartości… - W bezpiecznej atmosferze przepracować Twoje największe trudności związane z krytyką…
…To ten warsztat jest dla Ciebie!

Proponujemy pełną, dwudniową pracę w grupie od 8 do 13 osób. Zapraszamy na warsztat kobiety w każdym wieku, o każdej orientacji psychoseksualnej, o każdym wyznaniu religijnym i światopoglądowym.

Kiedy? 13 - 14.01. 2018
(godz. 10.00 – 18.00 z godzinną przerwą obiadową w trakcie)
Gdzie? Zajęcia odbędą się w centrum Sopotu w siedzibie stowarzyszenia SIATKA
Prowadzące: Magdalena Dietrich, Anna Hebenstreit- Maruszewska
Koszt warsztatów: 260 zł

Zapisy na warsztaty przyjmujemy drogą mailową.
Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres aniamagdawarsztaty@gmail.com.
O rezerwacji miejsca decyduje zgłoszenie (imię i nazwisko, kontaktowy numer telefonu) oraz wpłata na konto.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10. 01. 2018.

Dane konta do wpłat: Magdalena Dietrich 66 1140 2004 0000 3402 5523 9541 UWAGA! W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko oraz nazwę „Warsztaty psychologiczne”

W przypadku nie uzbierania odpowiedniej liczebności grupy opłata będzie zwracana na konto nadawcy. Każda uczestniczka warsztatu otrzyma imienną fakturę.

__________________________
O prowadzących

Magdalena Dietrich- psycholog, terapeutka, trenerka umiejętności psychologicznych.
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS, Studium Terapii Uzależnień oraz dodatkowe kursy przygotowujące do pracy terapeutycznej i szkoleniowej. Obecnie w trakcie szkoły psychoterapeutycznej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała poprzez współpracę z ośrodkami terapii uzależnień, szkołami, organizacjami pozarządowymi, ośrodkami interwencji kryzysowej, urzędem m.st. Warszawy. Tworzy i współtworzy programy treningów rozwojowych, warsztatów i szkoleń z zakresu umiejętności miękkich oraz profilaktyki uzależnień, przemocy i dyskryminacji. Kierowała pierwszym w Polsce hostelem interwencji kryzysowej dla osób LGBT. Pracuje na oddziale dziennym psychiatrycznym w Gdańskim Centrum Zdrowia. Od 2016 roku wykładowca Uniwersytetu SWPS.

Anna Hebenstreit- Maruszewska- Dyplomowany psycholog seksuolog i
psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym. Pracuje z pacjentami od 1998 roku. Ukończyła studia psychologiczne na UAM w Poznaniu, Profesjonalną Szkołę Psychoterapii afiliowaną przy SWPS i Instytucie Psychologii Zdrowia PTP oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej. Od 1999 roku wykładowca Uniwersytetu SWPS. Posiada zarówno Polski, jak i Europejski Certyfikat Psychoterapii (European Certificate in Psychotherapy) i jej nazwisko znajduje się na liście psychoterapeutów rekomendowanych przez Polską Federację Psychoterapii. Prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, w trosce o dobro pacjentów pracuje pod stałą superwizją.
... Czytaj dalejmniej

Warsztat Automasażu Powięziowego

Warsztat Automasażu Powięziowego

2018-03-26 18:00 - 2018-03-26 21:00

SIATKA
ul. Podjazd 2/4
Sopot,  81-805 Map

Warsztat Automasażu Powięziowego to spotkanie, na którym poznasz i doświadczysz technik automasażu powięziowego.

Czym jest powięź?
Jest tkanką łączną oplatającą całe nasze ciało, każdy mięsień jest przyczepiony do powięzi.
To w mięśnio-powięzi gromadzą się napięcia powodujące bóle i ograniczenia zakresu ruchomości.

Praca z powięzią daje niezwykle skuteczne rezultaty i często natychmiastową pomoc w pozbyciu się bólu, poprawieniu zakresu ruchomościi rozciągnięcia tkanek w ciele.

W trakcie warsztatu poznamy proste i skuteczne metody automasażu, który będzie wykonywany na sucho (bez olejów), w ubraniach, na matach.


PROWADZĄCY:
Warsztat poprowadzi Bartosz Zadurski - masażysta holistyczny i trener świadomej pracy z ciałem.
Więcej o mnie na www.HolisticMassage.pl

DATA I MIEJSCE:
Poniedziałek 26 marca 2018r. 18:00-21:00
SIATKA, ul. Podjazd 2/4, Sopot

KOSZT:
69zł - płatne w przedpłacie przelewem

ZAPISY:
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczne zapisy mailowe:
kontakt@holisticmassage.pl (z podaniem terminu i nr telefonu).

CO ZABRAĆ?
Wygodny strój nie krępujący ruchów (na miejscu można się przebrać) oraz koc. Można także zabrać swoją matę do jogi (na sali są do dyspozycji maty.

INFORMACJE:
tel. 507 503 222
www.HolisticMassage.pl
... Czytaj dalejmniej